• A-
  • A
  • A+

Які парки реконструюють у Києві

До Дня Незалежності України фахівці зеленого господарства столиці завершать I чергу реконструкції парків «Кіото» і «Молодіжний». Так, у парку «Кіото» влаштовують дитячий майданчик з гойдалками «мотоцикл», «вертоліт», «паровозик». Раніше тут поклали додаткову доріжку з піщанику (елемент східного екстер'єру) і декоративний сад каменів, а також провели роботи з гідроізоляції басейну з містком.

Оновлять у Деснянському районі і парк «Молодіжний» - амфітеатр з керамічними плитами і лавами. Зараз встановлюють дитячий та спортивний майданчики, тенісний стіл і т.п. Крім того, щоб виразніше виглядав мавританський і партерний газон, зеленбудівці ретельно влаштовують доріжку з римського каменю.

Також фахівці комунального об'єднання «Київзеленбуд» закінчують роботи з ремонту шести столичних скверів. Зокрема, мова йде про парк «Диск», «Стародарницький-2», сквер на вул. Бережанській, 22-10, на вул. Фрунзе, 99, сквери на Контрактовій площі та на вулиці Семашка-Краснова. Ці території оновлять новими зручними доріжками, газонами, дитячими майданчиками, парковими лавками, урнами і т.д.

Також до Дня Незалежності озеленювачі проведуть поточний ремонт столичних газонів і квітників.

Copyright © 2013 Наша троєщина.