• A-
  • A
  • A+

На кримінальної карті Києва Троєщина виявилася благополучніше, ніж Печерськ

Київський студент створив кримінальну карту столиці, яка відображає адреси всіх злочинів , скоєних за останні місяці в столиці.

На карті Троєщина виявилася більш спокійним районом, ніж Печерськ і Дарниця. Епіцентрами громадського неспокою є всі станції метро і територія навколо них. Автор карти - 22- річний студент Роман Мельник. Юнак вважає, що його картку можна використовувати при виборі місця проживання або маршруту для прогулянок. На карті Києва студент зупинятися не збирається, слідом за нею разом з друзями-програмістами він хоче створити ще й карти злочинності інших великих міст України.

Міліція вважає ідеї автора карти цікавими, хоча визнає, що його методика відрізняється від тієї, яку використовують правоохоронці. «Автор взяв за основу загальну кількість злочинів, а ми зазвичай розглядаємо їх тяжкість. Наприклад, на Троєщині завжди більше квартирних крадіжок, а на Печерську - кишенькових», - каже речник столичної міліції Ольга Білик.

За даними МВС найбільш криміногенним районом Києва став Шевченківський, у той час як Дарницький тримає першість за кількістю автоугонів.

Copyright © 2013 Наша троєщина.