• A-
  • A
  • A+

Православну святиню до Києва привезе патріарх на спеціальному поїзді

З нагоди 1025-річчя Хрещення Русі предстоятелі православних церков доставлять в Україну хрест апостола Андрія Первозданного

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», глава Російської православної церкви патріарх Кирило і предстоятелі інших православних церков будуть пересуватися за маршрутом «Москва-Київ-Мінськ» на спеціальному літерному поїзді, в якому також будуть перевозити хрест апостола Андрія Первозванного.


«Для урочистостей буде створений спеціальний потяг, на якому з Москви до Києва, а потім до Мінська будуть пересуватися предстоятелі помісних православних церков і патріарх Кирило а також гості, які перебуватимуть у Москві», - повідомив керівник патріаршої прес-служби диякон Олександр Волков.


Також він додав, що в храмі-вагоні буде пересуватися і хрест Святого апостола Андрія Первозванного. За словами Волкова, у цьому храмі-вагоні будуть відбуватися богослужіння під час руху поїзда.


«Цей поїзд в такому фізичному сенсі зв`яже три столиці - Москву, Київ і Мінськ», - зазначив глава прес-служби.


Він також повідомив, що склад з духовенством прибуде до Києва у п`ятницю, 26 липня, ввечері.


«Це пересування саме по собі буде символізувати єдність православ`я», - сказав Волков.


Він також нагадав, що хрест з Греції доставили в Санкт-Петербург, зараз він знаходиться в Москві, і в рамках урочистостей з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі його привезуть до Києва і Мінська.


Крім того, глава патріаршої прес-служби висловив надію, що в молебні на Володимирській гірці в Києві, який відбудеться в суботу, 27 липня, візьмуть участь представники влади на найвищому рівні.

Copyright © 2013 Наша троєщина.