• A-
  • A
  • A+

КМДА: У Києві не будуть найближчим часом підвищувати вартість проїзду у транспорті

Київська влада не планує найближчим часом підвищувати вартість проїзду у столичному метрополітені та комунальному громадському транспорті, заявив голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов у Києві у вівторок.


"Це розмови, і про це вже не перший рік йдеться", - заявив він, відповідаючи на питання про чутки щодо підвищення вартості проїзду у Київському метрополітені до чотирьох гривень.

Водночас Попов додав, що економічно обґрунтований тариф для проїзду у столичному метрополітені вже більше року становить 3,5 грн.


"Зарплати зростають, дорожчають енергоносії, зношення парку, шляхів. Усе це вимагає капітальних вкладень, ремонту. Безумовно, що необхідність така (підвищення вартості проїзду – ред.) є, але ми стримуємо зростання цін на всі види громадського транспорту", - наголосив він.


Голова КМДА також додав, що витрати підприємств внаслідок економічно необґрунтованих тарифів на проїзд, зокрема Київського метрополітену, компенсуються столичною владою, у тому числі за рахунок реалізації бюджетних програм.


"У нас велика програма оновлення поїздів, ви знаєте. Ми у двох напрямках працюємо і протягом року отримаємо 120-130 нових вагонів", - заявив він.


На даний час вартість проїзду у столичному метрополітені становить 2 грн, у наземному громадському транспорті - 1,5 грн.

Copyright © 2013 Наша троєщина.