• A-
  • A
  • A+

Опозиція скликає в столиці всеукраїнський мітинг за євроінтеграцію

Опозиція ініціює проведення 24 листопада в Києві загальноукраїнської акції на підтримку євроінтеграційного курсу України. Таке рішення ухвалили лідери трьох опозиційних фракцій Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк та Віталій Кличко.


«Переконані, що зупинити такий розвиток подій може тільки потужний громадянський опір. Тільки разом ми зможемо змусити владу почути голос народу. Тільки спільними зусиллями ми здатні забезпечити потужний тиск на Януковича, переконати його підписати Угоду і відмовитися від планів здати Україну, як склотару, до Митного союзу», - йдеться в заяві.


 Опозиція закликає всіх, кому небайдужа доля європейського майбутнього України, незалежно від політичних уподобань, 24 листопада о 12:00 зібратися в Києві.


13 листопада спікер Верховної Ради Володимир Рибак закрив позачергову сесію парламенту, заявивши, що всі три питання, які винесені на розгляд ВР, не готові.


Першочерговими законопроектами мали бути розглянуті документи, що стосуються розв’язання «питання Тимошенко».


У парламенті перебували представники місії Європейського парламенту екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський та екс-президент ЄП Пет Кокс, які мають сьогодні надати звіт щодо України.

Водночас, прем’єр Микола Азаров заявив, що нормалізація відносин з Росією для України є завданням № 1.


Крім того, Азаров заявив, що уряду необхідно енергійно внести корективи в роботу над концепцією головування України в СНД, яке розпочнеться з 1 січня 2014 року.

Copyright © 2013 Наша троєщина.