• A-
  • A
  • A+

Віталій Безпалюк - життя заради змін

Віталій Безпалюк народився 26 вересня 1979 р. в Києві. Його батьки – звичайні кияни. Батько - інженер-конструктор, випускник Київського політехнічного інституту. Мати - медсестра дитячої поліклініки.


З 1995 року родина Віталія Безпалюка  переїхала на Троєщину. Саме в цьому районі, де він постійно проживає, Віталій Безпалюк реалізував себе як вмілий управлінець та громадський діяч.


Шкільні роки минули швидко. Вчився Віталій завжди добре. Захоплювався спортом. Відвідував секції східних єдиноборств, спортивної боротьби, плавання. Останні два роки навчався в школі з економічною спеціалізацією а потім вирішив піти батьківським шляхом. Тому в 1996 р. він вступає на радіотехнічний факультет КПІ.


Навчання в одному з найкращих ВУЗів країни дало Віталію Безпалюку величезну базу знань та вмінь. А ще він освоїв головне правило, яке не раз йому допомагало в житті. Слід навчитися вчитися. Тобто вміти самостійно здобувати нові знання в світі, який постійно змінюється. І він не зупиняється на досягнутому. Віталій Безпалюк паралельно здобуває й другу вищу освіту в Київському Бізнес-Інституті. В результаті отримує дві спеціальності - радіоінженера-конструктора та спеціаліста за напрямком "Менеджмент організацій".


Дуже рано Віталій Безпалюк зрозумів, аби в житті чогось досягти, потрібно докласти чималих зусиль. Тому, ще будучи студентом, він вже працював в різних столичних підприємствах зв'язку. Починав звичайним менеджером з продажу і поступово досяг рівня начальника відділу.


Гроші заради грошей ніколи не було для нього пріоритетом. Головне - постійний розвиток, самовдосконалення та самореалізація. Саме тому з 2004 р. він перейшов на роботу до компанії "Світ сучасних технологій", де і сьогодні працює директором з розвитку. Підприємство займається проектуванням та монтажем інженерних систем в будівлях. Завдяки плідній роботі Віталія Безпалюка, підприємство розвинуло кілька нових перспективних напрямків своєї діяльності. Крім того, з його ініціативи компанія сформувала власну футбольну команду, яка завоювала багато трофеїв. Важливою стороною діяльності компанії є благодійність. Допомагає Києво-Печерській лаврі, підтримує дитячі будинки. Віталій Безпалюк та його колеги завжди відкриті до спілкування з людьми, яким потрібна допомога.


Незабаром Віталій зустрічає кохану людину. Під час відрядження до Львова, в самому центрі міста біля оперного театру він знайомиться зі своєю майбутньою дружиною Тетяною. Відразу відчуває, що це саме та людина, яку він так довго шукав. Вже через рік пара одружується. Нині подружжя виховує дворічну донечку.


Віталій Безпалюк завжди прагнув позитивних змін. Більше того, він намагався бути ініціатором таких змін. Саме тому, коли в 2004 р. громадяни піднімаються на масовий протест, який переростає в Помаранчеву революцію, він не вагається. Активно бере участь в революційних подіях на Майдані, всіляко підтримує протестуючих. 


Звичайно, як і більшість українців, Віталій Безпалюк відчув розчарування діяльністю нової помаранчевої влади. Але не втратив віру у власні сили, не втратив бажання змінити свій район і своє місто. Розумів, треба вірити в себе, в свої можливості і тоді обов'язково досягнеш успіху.


 Він вирішує створити громадську організацію для об'єднання мешканців Троєщини. Така ідея визріла остаточно після прикрого випадку, який стався з дочкою Віталія Мариною. Знаходячись в санаторії в Криму, вона отримала травму. При цьому, жодна посадова особа чи працівник не понесли покарання. Це стало останньою краплею. Віталій Безпалюк остаточно стає на шлях громадської роботи.


В червні 2012 р. він створює громадську організацію "Наша Троєщина", а восени балотується до парламенту. Віталій Безпалюк розуміє, що лише чесні та наполегливі депутати зможуть зламати хребет корупційній гідрі в нашій країні. Незважаючи на відсутність крикливого піару та популізму, Віталій Анатолійович здобуває значну підтримку мешканців Троєщини. І хоча він не став народним обранцем, але, громадську роботу не залишає. Тому що головне для нього принципи, ідеї, інтереси громадян, а не посади. На відміну від партій-одноденок, які швидко зійшли з дистанції, ГО «Наша Троєщина» успішно продовжує свою роботу. 


Сьогодні Віталій Безпалюк стверджує - кожен з нас може внести свій вклад в позитивні зміни на Троєщині. Закликає мешканців району бути небайдужими, ініціативними та приєднуватися до команди патріотів рідного району, до команди ГО "Наша Троєщина!". Він впевнений - разом нам вдасться подолати корупцію, всевладдя чиновників, соціальну несправедливість, безгосподарність і змінити своє життя. "Наша Троєщина заслуговує на краще!", - впевнений Віталій Безпалюк

Copyright © 2013 Наша троєщина.