• A-
  • A
  • A+

Статті

Околиці Києва заробляють удвічі менше центру

Найнижчі доходи - у Деснянському районі , найвища народжуваність - у Дарницькому , найбільше магазинів на Оболоні , а ресторанів - на Печерську.

Найкримінальніший район в Києві - Дніпровський , найбільше магазинів на Оболоні , а одружуються найчастіше на Солом'янці.

 Злочини

За даними міліції , за цей рік найбільше злочинів сталося в Дніпровському районі - тут часто обкрадають квартири і грабують на вулиці. У міліції це пояснюють контингентом , який тут мешкає , мовляв, у цьому районі крім спокійних Березняків і Русанівки є депресивні Соцмістечко, Воскресенка , Райдужний. Кишенькові злодії облюбували собі Шевченківський та Оболонський райони. У міліції кажуть: Шевченківський - це центр , в тому числі Хрещатик , де збираються багато туристів і киян , і кишенькові злодії цим користуються. На Оболоні ж багато великих торгових центрів , де і водяться злодюжки . Хуліганство на Солом'янці пов'язують з молодіжними гуртожитками в цьому районі , а от вбивства в Дарниці - з Дарницьким вокзалом. «Тут проходить багато електричок , приїжджають люди з передмістя . Вони частенько випивають і влаштовують бійки , навіть з різаниною » , - вважає заступник спікера столичної міліції Ольга Білик.

 

Угон і ДТП

Найчастіше викрадають автомобілі в Голосіївському районі , в міліції вважають , що тут мало охоронюваних стоянок , і багато жителів кидають авто просто під будинком або на вулиці.

А ось велика кількість аварій в Голосієво та Деснянському районі пов'язано з великою концентрацією автомобілів і громадського транспорту. «Тут перетинаються міські та транзитні транспортні потоки , а це означає , багато фур і великих автомобілів , також приїжджає багато маршруток з передмістя , які часто порушують правила дорожнього руху , звідси і аварії» , - вважає експерт з перевезень Богдан Аганін .

 

Зарплати і затрати

Найбільше магазинів на душу населення - в Оболонському районі. Це не дивно , адже тут знаходяться великі ТРЦ - «Дрім таун » , «Караван» , «Метрополіс ». А ось Печерськ побив всіх за кількістю ресторанів - це самий центр , де кипить ділове життя , а також багато туристів і більше розваг . Найбільша зарплата виявилася у Подільському та Шевченківському районах - тут найбільше офісів. «Тут найбільша концентрація бізнесу , найбільші і найпрестижніші компанії розташовані саме тут , вони можуть дозволити собі платити хороші зарплати і навіть бонуси » , - говорить керівник Дослідницького центру HeadHunter Уляна Ходорівська .

 

Народжуються і одружуються

А от наявність тих чи інших хвороб у жителів районів пояснити неможливо. «Ми живемо в одному районі , а працюємо - в іншому. Тому потрібні занадто глибокі дослідження , щоб пояснити залежність. Швидше за все , це збіг обставин » , - вважає радник Департаменту охорони здоров'я КМДА Володимир Загородній. Найбільше дітей народжується у Дарницькому районі , що пояснити нескладно - тут розвивається житлове будівництво , як правило , в нові квартири в'їжджають молоді сім'ї , які і обзаводяться дітьми. А ось лідерство за кількістю шлюбів у Печерському та Солом'янському районах пояснюють тим , що тут красиві зали одружень. А тому молодята навіть з інших районів прагнуть укласти шлюб саме тут.

Copyright © 2013 Наша троєщина.