• A-
  • A
  • A+

Статті


КМДА хоче почати будівництво швидкісного трамвая до житлового масиву Вигурівщина-Троєщина замість будівництва четвертої гілки метрополітену, як було заплановано раніше

Про це сказав голова КМДА Володимир Бондаренко.

За його словами, будівництво транспортної артерії в бік житлового масиву Троєщина необхідно, але будівництво метрополітену вимагає великих коштів.

«Разом з тим в 4 рази дешевше побудувати швидкісний трамвай нового покоління. Львів випускає абсолютно тихі, 5-вагонні трамваї. Ми домовилися, що розробимо проектний варіант такого транспортного потоку, і він нам доступніше за коштами», - підкреслив Бондаренко.

Бондаренко зазначив, що трамвайні лінії в свій час були зняті непродумано, депо знищені, і тому необхідно планувати транспортні потоки так, щоб закрити їх різними видами транспорту.

Він додав, що 40% перевезень у Києві здійснюються маленьким мікроавтобусами, а перевізники працюють на межі фінансових можливостей: паливо дороге, рухомий склад практично знищений. Бондаренко підкреслив, що будівництво транспортного потоку буде здійснюватися за оптимальною ціною.

Нагадаємо, 4 лютого Київрада прийняла міський бюджет на 2014 рік з доходами 20,1 млрд. грн та видатками 19,8 млрд. грн., в якому було передбачено виділення 147 млн. грн. на будівництво метро на Троєщину.

Попов перед відстороненням встиг підписати план будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену від станції «Райдужна» в напрямку житлового масиву Вигурівщина-Троєщина.

5 вересня стало відомо, що КМДА оголосила конкурс на визначення назв станцій четвертої гілки метрополітену у напрямку житлового масиву Вигурівщина-Троєщина.

22 серпня голова КМДА Олександр Попов висловив сподівання, що уряд у цьому році виділить місту 700 млн. грн. для будівництва четвертої лінії метро на Троєщину.

У 2012 році Попов заявляв, що четверта гілка київського метрополітену, яка забезпечить підземним сполученням найбільший житловий масив Троєщина, будуватиметься за схемою державно-приватного партнерства.

 

 

Copyright © 2013 Наша троєщина.