• A-
  • A
  • A+

Столичні автобуси можуть залишитись без водіїв

Люди масово звільняються через відсутність заробітньої плати.


Київські водії змушені за свої гроші купувати запчастини для автобусів і тролейбусів.


«Та скільки можна, знущаються просто. Мало того, що зарплату не виплачують, так в останній місяць мені довелося ще й тріснутий піддон автобуса зварювати, а потім купити  ще й масло. Все за свої гроші! Витратив 1800 гривень! Плюнув і звільнився», - обурюється колишній працівник автопарку № 7 Микола Тарасюк, який був за кермом  51- го і 18-го автобусів.


Проблема «на слуху» вже давно. У жовтні керівництво «Київпастрансу» заявило, що вже почало погашати заборгованості. Водіям і кондукторам видали всього по 500 гривень, однак на цьому все закінчилося.


Керівництво компанії каже, що грошей на зарплати немає через те,  що ціни на паливо і запчастини постійно зростають, а коштів на рахунки підприємства надходить мало.


У міськадміністрації погасити борги обіцяють за рахунок додаткової субвенції з держбюджету. «КМДА очікує від Кабінету міністрів 50 мільйонів гривень, які будуть перераховані до підприємства для виплати заробітної плати. Також у нас є домовленість з Кабінетом міністрів і Міністерством фінансів про надходження ще 70 мільйонів гривень на ці цілі», - запевняє глава міськадміністрації Олександр Попов.

Інформація badge

Довідник

 

Корисні посилання

 

Довідник

 

Довідник

 

 

Copyright © 2013 Наша троєщина.