• A-
  • A
  • A+

У Попова назвали найбільш упорядковані райони Києва

Оболонський та Печерський райони зайняли перше місце в рейтингу районів з осіннього місячника з благоустрою у 2013 році.

Міська комісія з благоустрою визначилася з рейтингом районів у виконанні завдань осіннього місячника з благоустрою у 2013 році. Так, кращими за всіма показниками визнали Оболонський та Печерський райони.

На другому місці - Шевченківський район. Третє місце розділили Голосіївський, Дніпровський і Дарницький райони. Четверте місце розділили Подільський та Солом'янський, на останньому - Деснянський і Святошинський райони. Про це під час розширеної апаратної наради повідомив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой.

Так, за його словами, серед управлінь, підприємств та райдержадміністрацій , кращим визнано Управління житлово-комунального господарства Оболонського району, на другому місці - Управління ЖКГ Печерського району , а на третьому - КП "Дирекція замовника з управління житлового господарства Дарницького району ". Крім того, серед КП Шляхово-експлуатаційного управління, перший у рейтингу Оболонський, другий - Печерський, третій - Дніпровський райони.

Кращим з КП управління зелених насаджень визнаний Оболонський, друге місце - Дарницький, третє розділили Дніпровський і Печерський райони. Серед департаментів та комунальних підприємств на першому місці в рейтингу зайняло комунальне об'єднання "Київзеленбуд", на другому - комунальна корпорація "Київавтодор", на третьому - Департамент ЖКГ.

Крім того, під час осіннього місячника з благоустрою активну участь у заходах з прибирання столиці брали КП "Київблагоустрій" , КП "Київпастранс", КП "Плесо" та Департамент освіти, науки, молоді та спорту.

Осінній місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану проходив у столиці з 30 вересня по 31 жовтня. За цей період комунальні служби підготували території та об'єкти міської інфраструктури до осінньо - зимової експлуатації і поліпшили умови життєзабезпечення населення міста.

 «Міська комісія провела шість засідань , протягом яких обстежила території всіх районів, виявила 578 недоліків благоустрою. Зараз з них ліквідовано 95 % , інші - ще в роботі " , - розповіли у київській мерії.

Інформація badge

Довідник

 

Корисні посилання

 

Довідник

 

Довідник

 

 

Copyright © 2013 Наша троєщина.