• A-
  • A
  • A+

Кількість громадян, котрі бажають отримати офіційний дозвіл на придбання мисливської гладкоствольної, мисливської нарізної чи травматичної зброї, у столиці зросла у кілька разів, передає «УНН».

Як зазначили у ГУ МВС Києва, цього місяця кількість бажаючих придбати зброю зросла у кілька разів.

«Якщо казати про столицю, то були навіть дні, наприклад минулого тижня, коли за добі подавалась така кількість заявок на дозвіл придбання зброї, як раніше за місцяць. І щодо віку та статі - то тут також «контингент» значно розширився. Тепер озброюватись хочуть і чоловіки від 21 року до 65 років, і дінки 30 - 45 років. Проте точну кількість можна буде назвати лише на початку наступного місяця, коли буде підбито підсумки за березень», - зазначили у київській міліції.

У МВС отримати інформацію стосовно кількості людей, котрі офіційно отримали дозвіл на придбання зброї по всій Україні, не вдалося. Проте у міністерстві зазначили, що тенденція до зростання кількості бажаючих певно що є.

«Сказати точно, навіть у відсотковому відношенні, важко, проте чітко видно, що кількість людей, котрі хочуть придбати та придбали зброю, в Україні значно зросла», - сказали у МВС.

 

 

Інформація badge

Довідник

 

Корисні посилання

 

Довідник

 

Довідник

 

 

Copyright © 2013 Наша троєщина.