• A-
  • A
  • A+

 

Майбутнє району починається з кожного з нас

Троєщина. Ця назва часто сприймається як синонім типового спального мікрорайону. Як щось далеке від центру, край світу, кінець географії. А між тим, якби не було нашої Троєщини, мабуть, не було б і сучасного Києва. Один красномовний факт. Сьогодні кожен десятий киянин живе на Троєщині. І це тільки за офіційною статистикою, насправді набагато більше. Так, тут немає палаців, музеїв, стародавніх церков, але наш мікрорайон це один із головних нервів столиці, який допомагає їй жити і розвиватись. Ви чудово знаєте скільки людей щодня «штурмує» Московський міст, щоб дістатися на робочі місця, які знаходяться на Правому березі. Ви прекрасно розумієте, що ці люди не просто заробляють гроші, щоб годувати сім’ї. Вони створюють блага в різних сферах, якими потім користуються всі кияни. Комунальники, вчителі, лікарі, працівники сфери послуг - усі вони складають фундамент столиці України. І мешканці Троєщини, ми з вами основа цього фундаменту.


Так чому ж наша Троєщина стала «попелюшкою» для чиновників, управлінців, усіх тих, хто приймає стратегічні рішення? Чому їй дістаються лише крихти з панського столу? Чому, віддаючи найцінніший людський ресурс на користь Києва, вона майже нічого не отримує взамін? Мабуть, тому, що наші інтереси нікому захистити. Нікому натиснути на владу, змусити її озирнутися на Лівий берег і зрозуміти, що там теж є життя. Особисто мені, людині, яка вже 20 років живе на Троєщині, гірко це усвідомлювати. Але миритися з цим я не збираюся.


Не треба себе дурити і плекати мрію про те, що завтра все раптово зміниться на краще. Цього не станеться, якщо ми не візьмемо справу у власні руки. Якщо ми не зрозуміємо, що майбутнє починається з кожного з нас. Як відомо, хороших людей набагато більше, ніж поганих, просто вони гірше організовані. Щоб подолати цю несправедливість ми об’єднали небайдужих, активних людей в єдину громадську організацію «Наша Троєщина».


Наша мета - здійснення позитивних змін в районі усіма законними методами. Ми хочемо, щоб наше життя спиралося на принципи добросусідства, взаємодопомоги, дружньої підтримки. Недаремно кажуть, що ближній сусід краще далекого родича. Позитивні зміни починаються з простих речей, як от вітання з сусідом на сходовій клітині, а закінчуються відстоюванням спільних інтересів на рівні Київради чи парламенту. Часто люди бояться один одного тому, що нічого один про одного не знають. Тому й не спілкуються, не можуть спілкуватися, адже вони розділені. Цим користуються негідники, які під шумок ще більше розмежовують нас, аби краще контролювати. Щоб протистояти їм ми повинні об’єднатися. Це вже питання нашого виживання, національної безпеки, безпеки Києва, питання майбутнього нашого району.


Досить сповідувати принцип «моя хата скраю»! Досить чекати доброго царя чи чарівника благодійника! Час зробити перший крок і самоорганізуватись! Заради наших дітей, заради майбутнього, заради нашої Троєщини!


Я багато років прожив у своєму мікрорайоні. Я знаю його зсередини, бо на собі відчув усі ті проблеми, з якими зустрічається кожен з вас. І для себе зрозумів, що є два виходи - змиритися або боротися. Я обрав останній. Але тільки в спільних діях запорука нашої перемоги, адже один в полі не воїн. Впевнений,  ви також  не змирилися, не зігнулися і готові відстоювати свої права. Впевнений, що ви мої однодумці. Тому приєднуйтесь до громадської організації «Наша Троєщина!» і разом будемо будувати своє майбутнє! Впевнений,  спільними зусиллями ми зробимо так, що троєщинці пишатимуться своїм районом. Він більше не сприйматиметься як окраїна Києва, а стане полігоном позитивних змін, який дасть поштовх змінам у всій столиці. Ми зробимо це! Не тому, що це легко, а саме тому, що важко. Але разом нам під силу здолати цей шлях.  Я вірю в кожного з вас! Вірю в бажання змінити своє життя! Вірю в краще майбутнє нашої Троєщини! 

Інформація badge

Довідник

 

Корисні посилання

 

Довідник

 

Довідник

 

 

Copyright © 2013 Наша троєщина.